پشتیبانی

شرایط و قوانین استفاده از خدمات آفتاب شارژ:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات آفتاب شارژ به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت آفتاب شارژ و خرید در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آفتاب شارژ از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آفتاب شارژ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات آفتاب شارژ تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات خود که در هنگام خرید درج کرده است، به خرید سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آفتاب شارژ اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات آفتاب شارژ استفاده می‏‌کنید، یا خرید می‏‌کنید و یا به آفتاب شارژ ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که آفتاب شارژ به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی )به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
آفتاب شارژ به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
آفتاب شارژ متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت آفتاب شارژ ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات آفتاب شارژ ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط آفتاب شارژ جزئی از اموال آفتاب شارژ محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آفتاب شارژ است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آفتاب شارژ محفوظ می‏‌دارد.